ÖVRIGT / Mattor / Kelim 7448089
nr 744 8089
Kelim
Senneh, tidigt 1900-tal, 49x91
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:19:08
250 kr
250 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr